Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Koncert grupy Adam Czerwiński Super Funk Trio

Koncerty
Termin: 2015-10-30 20:00

Miejsce: Jaś Kowalski

Adam Czerwiński Super Funk Trio w składzie: Adam Czerwiński - instrumenty perkusyjne, Marcin Wądołowski - gitary i Pawłem Rutschka - bass.

Na jasiowej scenie usłyszymy kompozycje znanego Państwu Adama Czerwińskiego, którego przedstawiać Państwu nie musimy. Usłyszymy również utwory Marcina Wądołowskiego z jego najnowszej, świetnie przyjętej płyty "My Guitar Therapy". Płytę tę nagrał wspólnie między innymi z Pawłem Rutschke.

Marcin Wądołowski, jest wyjątkowo utalentowanym i - dzięki temu - rozchwytywanym trójmiejskim gitarzystą. W jednej z recenzji "My Guitar Therapy" napisano: "Cóż może pachnieć świeżością, lekkością i letnią, morską bryzą bardziej, niż muzyka tworzona przez "zaprawionych w boju" artystów Trójmiasta...? Dodając do tego niesamowity zapał, wyczucie i talent - zarówno kompozytorski, jak i w zakresie wydobywania ze swojej gitary niezwykłych dźwięków - Marcina Wądołowskiego i sekcję rytmiczną, jaką zaangażował do projektu swej trzeciej autorskiej płyty - otrzymujemy mieszankę funkująco - wybuchową!"

Przemek Dyjakowski napisał: "słuchając płyty odnosimy wrażenie, że podczas pracy w studiu muzycy dobrze się bawili i to przesłanie przekazują odbiorcom."

Czytając powyższe recenzje przekazujące nastrój, tworzonych przez młodych muzyków kompozycji, mamy nadzieję na pogodny, pełen ekspresji i świeżości koncert.

Serdecznie zapraszamy.

 

Telefon
59 8225504
Cena biletu
30zł
 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 października w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com