Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Steńczyk / Osiecka - koncert z piosenkami Agnieszki Osieckiej

Koncerty
Termin: 2019-11-17 19:00

Miejsce: Jaś Kowalski Klub

Zapraszamy na koncert poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej. W programie koncertu znajdą się najwybitniejsze, najbardziej znane piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką: m.in. "Piosenka o okularnikach", "Niech żyje bal", "Kołysanka dla okruszka", "Kiedy mnie już nie będzie", "Co każdy chłopiec wiedzieć powinien” oraz wiele innych.

W zaczarowany świat Agnieszki Osieckie zabiorą Państwa: obdarzony wspaniałym głosem i talentem muzycznym Tomasz Steńczyk (gitara i śpiew) oraz wirtuoz fortepianu - Bartosz Krzywda. Są to wybitni Artyści wykonujący od wielu lat tę muzykę. Nagrodzeni na Festiwalach "Pamiętajmy o Osieckiej" w Warszawie, Festiwalu Twórczości "Korowód" w Krakowie, na Spotkaniach Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie oraz Festiwalu "Grechuta Festiwal" w Krakowie. To będzie niezapomniany wieczór pełen wspomnień, uśmiechu, wzruszeń.
Tego koncertu nie można przegapić!

Bilety do nabycia:
- kupbilecik. pl LINK DO BILETÓW: http://kbq.pl/41316 /dostępne/
- biletyna. pl LINK DO BILETÓW: https://bit.ly/2ZARvCr /dostępne/
- w Restauracji - od października

Informacje o koncercie i biletach: tel. 513 207 643 oraz w klubie.

 

 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 września w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com