Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Koncert Francesca Bartazzo Hart & Ilona Damiecka Quartet

Koncerty
Termin: 2016-10-30 19:00

Miejsce: Jaś Kowalski Klub

Francesca Bartazzo Hart & Ilona Damiecka Quartet


Wokalno-instrumentalny program poświęcony twórczości Theloniousa Monka, który na dniach ukaże się na płycie europejskiej wytwórni Hevhetia. Przygotowały go dwie swingujące panie: Włoszka, Francesca Bertazzo Hart i Polka, Ilona Damięcka, mające na koncie wspólny album CD/DVD „Fifth Side – International Ladies Jazz Band (2011).


Francesca Bartazzo Hart – jedna z najlepszych włoskich wokalistek i gitarzystek jazzowych. Absolwentka Instytutu C.P.M. w Mediolanie, która wiele lat mieszkała w Nowym Jorku. Śpiewała tam m.in. w Orkiestrze Ronald Westray prowadzonej przez Wyntona Marsalisa. Obecnie uczy jazzu w w Vicenzy, Weronie i Padwie. Dotychczas nagrała jedenaście płyt.


Ilona Damiecka – pianistka, wokalistka i kompozytorka. Absolwentka Wydziału Jazzu A.M. w Katowicach i laureatka Konkursu Kompozytorskiego im. Komedy w Słupsku. Pracowała m.in. z: Januszem Muniakiem, Piotrem Wojtasikiem, Maciejem Sikałą i Mieczysławem Szcześniakiem. W 2009 r. wydała swą pierwszą płytę „Hurry” (4* Jazz Forum).

 

Cena biletu
30,00 zł
 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 października w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com