Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Koncert Mitch Laddie Band

Koncerty
Termin: 2016-04-28 20:00

Miejsce: Jaś Kowalski Klub

Po sukcesie ostatniego albumu studyjnego oraz albumu koncertowego "Live In Concert" zespół dojrzał i dopracował swoje brzmienie . Poprzednie dwa albumy spotkały się z uznaniem krytyków z podkreśleniem subtelności i dojrzałości jak na młody wiek muzyków. "Burning Bridges" został uznany za "Najlepszy Blues Album z 2012 roku "przez Blues & Soul Magazine. Styl zespołu można określić jako blues i silny, uduchowiony funk. Mitch Laddie Band powraca z trzecim krążkiem studyjnym "Let You Go".
Album otrzymał bardzo dobre opinie w branżowych gazetach w całej Wielkiej Brytanii i Europie. Talent Mitch Laddie został zauważony przez samego Walter Trouta.
Zespół miał przyjemność grać na "BluesFest" w Royal Albert Hall w 2014 roku, a ich utwory nagrane przez BBC i odtwarzane na Paula Jonesa BBC Radio 2 show, z Paul Jones opisując Mitch Laddie Band jako "REAL DEAL". W kwietniu odbędzie się PIERWSZA trasa zespołu w Polsce.

 

Cena biletu
30,00zł
 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 października w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com