Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Koncert Yanina 4 Gramy

Koncerty
Termin: 2016-04-08 20:00

Miejsce: Jaś Kowalski Klub

Janusz Yanina Iwański powraca na scenę z nową płytą i nowym zespołem.
Artysta, którego dyskografia obejmuje ponad 40 tytułów.
Gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów kojarzony przede wszystkim z przebojem „Wielkie podzielenie”, duetem Soyka Yanina, zespołem Maanam oraz legendarną jazzrockową formacją Tie Break nagrał kolejny w swoim dorobku autorski album zatytułowany „Kręci się”.
Na płycie znalazły się piosenki, nad którymi muzyk pracował przez ostatnich kilka lat
Materiał jest „prawie” w pełni autorski w warstwie muzycznej oraz tekstowej,
a do jednej z piosenek słowa napisała Małgorzata Iżyńska.
Album zawiera 12 nowych kompozycji, które dziennikarze muzyczni określają jako „mocno gitarowy, ambitny i melodyjny pop z pięknymi, polskimi tekstami”.
Na krążku znalazła się również nowa wersja przeboju „Wielkie Podzielenie”.
Do współpracy nad płytą muzyk zaprosił młodych, utalentowanych instrumentalistów, gitarzystę Dariusza Bafeltowskiego, perkusistę Przemysława Pacana, oraz basistkę Djatri Kural a cały skład firmowany jest nazwą
Yanina 4 GramY.
Gościnnie na płycie pojawił się także Muniek Staszczyk z T.Love, który współnie z Yanina zaśpiewał w piosence “ Kręci się”.
Koncerty zespołu Yanina 4 GramY to przede wszystkim duża dawka dobrej energii, szczery przekaz płynący ze sceny oraz świetny kontakt lidera z publicznością, dzięki czemu każdy występ jest entuzjastycznie odbierany przez publiczność.
Podczas koncertu usłyszymy wszystkie kompozycje z nowej płyty a także piosenki Marka Jackowskiego czy Krzysztofa Klenczona, których artysta zawsze wspomina podczas swoich występów.

Skład zespołu:
Janusz Yanina Iwański - gitary, wokal.
Dariusz Bafeltowski – gitary, chórki ( muzyk znany ze współpracy m.in. z Justyną Steczkowską, Januszem Radkiem, czy Martyną Jakubowicz )
Djatri Kural – bass ( współpraca m.in. z Markiem Jackowskim, Warszal czy Kingdom Waves )
Przemysław Pacan – cajon, perkusja, chórki ( współpracował m.in. z Michałem Urbaniakiem, Urszulą Dudziak czy Kasią Kowalską)

 

Cena biletu
35,00 zł
 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 października w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com