Jaś Kowalski Klub

Trudno znaleźć - Warto poszukać

Koncert Blue Blues oraz Lost Kołpaks z Sławkiem Kosmalskim

Koncerty
Termin: 2016-02-27 19:30

Miejsce: Jaś Kowalski Klub

Blue Blues to bytowska grupa wykonująca muzykę inspirowaną bluesem. Skład zespołu:

Ryszard Kozłowski - gitara, kompozycje
Anna Gostkowska - wokal
Paweł Cieplik - gitara
Mirosław Zahl - bas
Piotr Parlak - perkusja

W programie autorskie utwory lidera zespołu R. Kozłowskiego, kilka nieśmiertelnych bluesów Tadeusza Nalepy oraz kompozycje wykonywane przez Ryszarda Rynkowskiego czy Mirę Kubasińską. Blue Blues wykonuje muzykę z przesłaniem, które streszcza jeden z utworów: „namaluj ze mną świat”. Słowem i muzyką pragniemy malować świat − nasz i Twój świat.

Sławomir Kosmalski na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych perkusista legendarnej grupy MISJAM był jednocześnie członkiem kapeli Kaszubskiego Zespołu Pieśni i Tańca „BYTÓW ‘. Mieszkał w Bytowie do czasu ukończenia Liceum Ogólnokształcącego. Po tym okresie wyjechał z Bytowa na studia medyczne i po ukończeniu edukacji medycznej osiadł na Warmii i Mazurach . Obecnie jest ordynatorem Chirurgii Ogólnej Szpitala w Prabutach Wraz z Tomaszem Olszewskim na klawiszach , Pawłem Pietruszczakiem na gitarze i Andrzejem Mosiejczykiem na gitarze basowej tworzy prabucką grupę „ LOST KOŁPAKS ‘ , grającą muzykę inspirowaną bluesem.

 

Cena biletu
20,00zł, w dniu koncertu 25,00zł
 

Wspierane przez iCagenda

Polecamy

Jak nas znaleźć?

Nasza restauracja znajduje się w centrum Bytowa, w bocznej uliczce Zaułek Drozdowy. Lokal czynny codziennie w godzinach od 12.00 do 21.00 w piątki i soboty od 12.00 do 24.00.

Od 1 października w poniedziałki nieczynne.

zapraszamy

JSN Vintage is designed by JoomlaShine.com